KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15443315
nr 1544 3315
Lindorm Möllerswärd
(1892-1984), Sverige
Uppsala. Signerad. Akvarell, 28x22 cm, yttermått inklusive ram: 40x33 cm
Lindorm Möllerswärd, svensk tecknare och målare född i Uppsala 1892, död 1984 .
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 maj 2023
kl 18:21:42
100 kr
250 kr
Lindorm Möllerswärd
Läs mer om Lindorm Möllerswärd